Zespół

JOANNA BILNICKA-JANUSDoradca prawnywłaściciel

Jestem doradcą prawnym z dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym i członkiem zwyczajnym Stowarzyszenia Doradców Prawnych. Praktykę zdobyłam na stanowisku samodzielnego prawnika w kancelarii prawnej, specjalizującej się w obsłudze przedsiębiorców różnych branż, w tym podmiotów sektora spożywczego. Tytuł magistra nauk prawnych uzyskałam na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyłam studia podyplomowe w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie na kierunku Żywność, Żywienie a Zdrowie – Bezpieczeństwo Żywności i Żywienia. Jestem wykładowcą prawa żywnościowego w Śląskiej Wyżej Szkole Medycznej w Katowicach. Specjalizuję się w prawie żywnościowym, kosmetycznym, handlowym, własności przemysłowej oraz ochrony konsumentów. Nie znoszę marnować czasu cudzego ani swojego oraz przysłowiowego ,,lania wody”. Uwielbiam życie i staram się sprawiać, aby było prostsze dla mnie i innych. Skutecznie załatwiona sprawa mojego Klienta to przede wszystkim mój własny sukces.

W celu zapewnienia optymalnej obsługi zleconych spraw, gdy wymaga tego dobro Klienta, współpracuję ze specjalistami różnych dziedzin, między innymi: 

  • specjalistą do spraw rejestracji produktów kosmetycznych, żywnościowych, w szczególności suplementów diety,
  • grafikami, którzy stworzą dla Państwa oryginalne projekty graficzne produktów, opakowań, albumów, komunikacji wizualnej, znaków towarowych, logotypów, reklam, grafiki multimedialnej. Wytwory ich pracy to niejednokrotnie prawdziwe i niepowtarzalne dzieła artystyczne,
  • radcami prawnymi, księgowymi oraz specjaliści innych dziedzin.

Wykształcenie, zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystują z powodzeniem w prowadzeniu spraw, nawet tych beznadziejnych. Ich wiedza merytoryczna, zaangażowanie i szacunek dla każdego Klienta sprawiły, że są to ludzie, z którymi chcę i lubię współpracować, i ze spokojem mogę powierzyć im Państwa sprawy.

DYPLOM PRZYJĘCIA DO STOWARZYSZENIA DORADCÓW PRAWNYCH